Компанія російського олігарха Дерипаски оголосила про будівництво заводу в США

15.04.2019 16:30
shadow


Компанія наближеного до Путіна російського олігарха Олега Дерипаски «Русал» оголосила про намір побудувати завод у США спільно з низкою американських компаній. На початку 2019 року Міністерство фінансів США зняло з неї санкції.


Про намір збудувати алюмінієвий завод у штаті Кентуккі йдеться у прес-служби «Русалу».


Зазначається, що російська компанія будуватиме завод спільно з низкою американських компаній, що працюють у металургійній та дослідницькій сфері. Новий завод буде виготовляти алюмінієвий прокат. Загальна проектна потужність заводу складе 500 тисяч тонн стрічки гарячого прокату та 300 тисяч тонн холодного прокату на рік.


«На заводі буде встановлено ультрасучасне обладнання від найкращих виробників, що забезпечить лідируючі позиції заводу на ринку і стане конкурентною перевагою у довгостроковій перспективі», — повідомляють у прес-службі російської компанії.


В обмін на інвестиції у спільний з американськими компаніями завод, «Русал» отримає 40% його акцій, а також ексклюзивне право на постачання алюмінію зі своїх потужностей у Сибіру.


Нагадаймо, у січні США зняли санкції з трьох компаній, пов’язаних з російським олігархом Дерипаскою.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/kompaniia-rosiys-koho-oliharkha-derypasky-oholosyla-pro-budivnytstvo-zavodu-v-ssha/”

Другие материалы в этой категории: Андрей Рябинский о банкротстве «Урбан Груп» »

Оставить комментарий