Євробачення - відособлений, закритий "музичний клуб", - лідер гурту Kozak System

09.01.2019 13:05
shadow
Євробачення — відособлений, закритий музичний клуб, — лідер гурту Kozak System

Нагадаймо, торік у Kozak System вже була невдала спроба потрапити з піснею "Мамай" на "Євробачення". Цього року музиканти не змагатимуться у пісенному конкурсі.

Беручи участь перший раз, наша команда передбачала або, скажімо так, допускала хоча б один відсоток того, що вдасться зламати певні стереотипи, пов’язані з "Євробаченням", і нав’язати своє бачення переможця. На жаль, так не сталося. Мало того — те, що ми побачили зсередини, свідчить, що це дуже специфічний, відособлений, закритий "музичний клуб". У ньому є чіткі правила, і якщо ти не дотримуєшся їх, то на перемогу можеш навіть не сподіватися. Тому вдруге йти туди немає жодного сенсу: перемоги не буде, а ще раз засвітитись перед великою аудиторією нині вже не дуже потрібно, — сказав Іван Леньо в інтерв’ю газеті Експрес.

читайте також: Палестинські бойовики обстріляли Ізраїль: уже 108 жертв

До слова, лідер гурту Kozak System переконаний, що люди не повинні соромитися блошиних ринків і магазинів з переоціненим одягом.


Джерело статті: “https://expres.online/lifestyle/evrobachennya-spetsifichniy-vidosobleniy-zakritiy-muzichniy-klub-lider-gurtu-kozak-system”

Другие материалы в этой категории: Андрей Рябинский о банкротстве «Урбан Груп» »

Оставить комментарий