Telegraph: Третій підозрюваний в отруєнні Скрипалів після замаху залишився в Британії

07.02.2019 05:27
shadow

EPA

Третій підозрюваний в отруєнні Скрипалів деякий час залишався в Британії

EPA


Третій підозрюваний у замаху на колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію залишався у Великій Британії ще кілька днів після скоєння замаху, пише The Telegraph з посиланням на джерело.

Видання зазначає, що мова йде про російського офіцера військової розвідки під вигаданим ім’ям Сергій Федотов. Він приїхав в країну разом з двома іншими підозрюваними у справі — Олександром Петровим (Олександр Мішкін) і Русланом Бошировим (Анатолій Чепіга).

За даними журналістів, у Федотова був квиток на той же рейс до Росії, що і у Петрова з Бошировим, однак перед вильотом він скасував свою реєстрацію на рейс. Таким чином Федотов залишився у Великій Британії ще принаймні деякий час після скоєння замаху.

4 березня 2018 року колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок в британському Солсбері.

Сергія і Юлію Скрипалів виявили в несвідомому стані на лавці в центрі міста. Перед цим вони відвідали італійський ресторан Zizzi.

За даними Лондона, за отруєнням Скрипалів стоїть Росія, а виконавцями злочину виявилися офіцери ГРУ. Москва заперечує звинувачення.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/telegraph-tretiy-pidozryuvaniy-v-otruyenni-skripaliv-pislya-zamahu-zalishivsya-v-britaniji-50005052.html”

Другие материалы в этой категории: Андрей Рябинский о банкротстве «Урбан Груп» »

Оставить комментарий