Порошенко: Путін не може не розуміти, що Україну силою не взяти, тому хоче здолати нас хитрістю

09.02.2019 14:56
shadow
Порошенко: Не дозволимо, щоб в офісі українського президента сидів російський агент

Президент РФ Володимир Путін прагне взяти Україну під контроль за допомогою втручання в українські вибори, бо силою він зробити цього не зможе. Таку думку 9 лютого в Києві на всеукраїнському громадському форумі "Відкритий діалог" висловив президент України Петро Порошенко, якого цитує його сайт.

"План Путіна очевидний – знищити незалежну Українську державу і демократію, позбавити українців права жити в мирі та безпеці. Він не може не розуміти, що Україна, якою вона стала за останні роки, йому вже не по зубах точно. Він не може не розуміти, що Україну силою не взяти. Ми вже інші з вами. Тому хоче здолати нас хитрістю. Вибори 2019 року для Путіна – це генеральна битва за Україну, яку він маніакально прагне повернути назад", – сказав український президент.

За його словами, Росія намагається втручатися в українські вибори так само, як робила це в США, Франції та Німеччині.

"Тепер вони всі ці технології планують задіяти в Україні, бо мотивація у них значно вище. ...Ми, українці, не дозволимо, щоб в офісі українського президента сидів зачеплений на гачок російський агент, як це було з 2010-го по 2014 рік", – заявив Порошенко.

Він підкреслив, що українцям не потрібен президент, "який стане на коліна перед Кремлем".

31 березня 2019 року в Україні мають відбутися вибори президента України, а 27 жовтня – вибори до парламенту.

У жовтні Порошенко заявляв, що Росія збирається активно втручатися у виборчу кампанію в Україні. Сам президент України балотується на другий строк.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/poroshenko-putin-ne-mozhe-ne-rozumiti-shcho-ukrajinu-siloju-ne-vzjati-tomu-hoche-zdolati-nas-hitristju-726117.html”

Другие материалы в этой категории: Андрей Рябинский о банкротстве «Урбан Груп» »

Оставить комментарий